Widziane z daleka, czyli jak to wygląda spod palmy...

Kliknij z ciekawości:


O mnie... czyli dlaczego piszęBlog > Komentarze do wpisu

Jak Papierz Terlikowski do piekła narody wysyła

Dzisiaj Fronda przechodzi samą siebie, wyjąc jednym głosem nad wszystkimi grzesznikami, którzy popierają in vitro.

Oczywiście prym wiedzie nasz Papierz-Polak Terlikowski, który jednym artykulikiem znajduje winnych, zasądza ich, zadaje pokutę i jednym machnięciem swoich papieski wideł, wrzuca owych grzeszników w odmęty piekieł:

Ogromna część posłów Platformy Obywatelskiej dziś wyłączyła się z Kościoła. I teraz w rytm muzyki granej przez „Gazetę Wyborczą” idzie szeroką, piękną drogą prowadzącą do piekła.

oraz:

Dlatego, ujmując rzecz publicystycznie, trzeba powiedzieć jasno: od dziś, do momentu publicznej (tak jak publiczny był grzech pokuty za to, co się dziś stało, posłowie Platformy, którzy poparli ustawę o in vitro nie powinni być dopuszczeni do Eucharystii.

Najlepszy dowcip: artykuł ma tag "ekskomunika"!!! Śmiechu warte na całej linii.

Oczywiście, papa Terlikowski nie jest na Frondzie sam, gdyż do zgodnej kakofonii oburzenia dołącza się również pani Terlikowska, pisząc:

Dziś niestety posłowie nie zdali sprawdzianu z moralności. Opowiedzieli się bowiem za prawem złym i nieetycznym, za prawem, które nie tylko nie wykluczy patologii z usług in vitro, ale przysporzy nowych problemów.

Następnie, wymieniane są kolejno wszystkie te "problemy", szkoda tylko, że są one problemami tylko p. Terlikowskiej, a nie przeciętnego człowieka, który nie zieje fundamentalistyczną, religijna nienawiścią do wszystkich ludzi o innym spojrzeniu na śwat.

Całe szczęście, że przynajmnie nie zostaliśmy wszyscy zgodnie ekskomunikowani przez małrzeństwo T, bo tylko papa Terlikowski nas zrzucił do piekieł.

Aaaa... oczywiście Fronda publikuje również "listę śmierci", czyli nazwiska tych posłów, którzy głosowali za nową "diabelską" ustawą. Trzeba powiedzieć, że to lista chwały, bo nareszcie posłowie zrobili coś z głową, a nie z "episkopatem"... i właśnie za to im chwała.

 

czwartek, 25 czerwca 2015, palmaodbila
To co tutaj piszę to tylko i wyłącznie moje poglądy, które nie reprezentują stanowiska nikogo innego, włącznie z moimi przeszłymi, obecnymi i przyszłymi pracodawcami i współpracownikami.

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: