Widziane z daleka, czyli jak to wygląda spod palmy...

Kliknij z ciekawości:


O mnie... czyli dlaczego piszęBlog > Komentarze do wpisu

Polsko-Słowiańska Unia Kredytowa - u koryta

Bawi mnie w ostatnich miesiącach, jak zwolennicy "nowej Władzy", czyli rządu PiS, krzyczą, że wszyscy jego przeciwnicy skarżą się, bo zostali odsunięci od "koryta". 

Ciekawe jest jednocześnie, że to właśnie ci zwolennicy robią politykę pod swoje własne "koryto" w polonijnych kręgach finansowych. Przykładem tego jest Polsko-Słowiańska Unia Kredytowa (PSFCU) z Nowego Jorku, której zarząd jest bardzo pro-PiS-owski, a niektórzy jego członkowie na mediach społecznościowych wylewają największe kubły pomyj na wszystkich przeciwników politycznych i to w sposób nielicujący z reprezentowaniem tak godnej instytucji.

Ciekawe też, że Unia toleruje w szeregach swojego zarządu ludzi, którzy otwarcie sieją nienawiść i antysemityzm. Poważne instytucje dbałyby raczej o swój wizerunek, szczególnie w USA, gdzie mowa nienawiści jest wprawdzie uznawana za część wolności słowa, ale nie jest tolerowana przez większość społeczeństwa.

piątek, 05 lutego 2016, palmaodbila
To co tutaj piszę to tylko i wyłącznie moje poglądy, które nie reprezentują stanowiska nikogo innego, włącznie z moimi przeszłymi, obecnymi i przyszłymi pracodawcami i współpracownikami.

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: